30.11.2014

GIVEAWAY AVSLUTTET

14:40

AVSLUTTET AVSLUTTET AVSLUTTET 


Hei og god første søndag i advent!
I denne forbindelsen har jeg vært så heldig å få dele ut en premie hvor en av dere kan vinne en helt egendesignet personlig almanakk! En almanakk er helt perfekt for å holde kontroll på planer, prøver/tentamner og avtaler hele året rundt! Som sagt kan man designe alt fra størrelse,forside og innhold selv så den blir akkurat slik du vil ha den.

 

(ikke mine bilder)
 

Alt dere trenger å gjøre er:
- Legge igjen en kommentar med navn og mailadresse i kommentarfeltet

- Dele innlegget ved å trykke på liker-knappen nederst i innlegget og like facebook siden min HER

Dere finner også PersonligAlmanakk på instagram her, og på facebook her! Der kan dere blant annet se andres almanakker og få inspirasjon til deres egen! I tillegg kan man også legge dem til på snapchat(pers_almanakk) hvor de legger ut tilbud man ikke finner andre steder, lurt ikke sant? 

VINNEREN TREKKES I SLUTTEN AV UKA

AVSLUTTET AVSLUTTET AVSLUTTET 

33 kommentarer

Nora Thorseth 30.11.2014 15:07
noratjensen@hotmail.com <3
Kristine 30.11.2014 15:09
Kristine karsrud

Kristinealm@gmail.com
Olga Naumovich 30.11.2014 15:10
olga97@live.no xD
Julie michalsen 30.11.2014 17:08
julielundmichalsen@hotmail.com :D
30.11.2014 20:02
Julie eidesmo

Julieeidesmo@hotmail.com
Anny 30.11.2014 20:23
Anny Kyllingmo

anny.kylling@hotmail.com
Sanna Helle 30.11.2014 21:33
dc3_@hotmail.com ♥
Katrine Sivertsen 30.11.2014 21:43
Katrine Sivertsen

Katrines.s@hotmail.com
Kaia Svartvatn 30.11.2014 21:49
Kaia Svartvatn

Kaiasva@hotmail.com
Kristine 30.11.2014 22:54
Kristine Brørs

Kristine.brors@hotmail.com
01.12.2014 08:02
Vilde Rasmussen

Vilde_sjogard@hotmail.com
rikke michelle 01.12.2014 08:34
rikkevassbotn@me.com
Mathilde 01.12.2014 09:07
Mathilde Norberg-Schulz

Mathildenor@gmail.com
Martin 01.12.2014 10:46
marthe.kant@live.no
Tine Amanda 01.12.2014 10:50
tineamanda@hotmail.com :)
Ine marie ravn 01.12.2014 11:02
inemarie@live.com
Thea Reinfjell 01.12.2014 11:04
theajonette@hotmail.com :-D
Erica Myhre 01.12.2014 14:50
Erica.mikalsen@hotmail.com
Frida 01.12.2014 19:28
fridajg@hotmail.com
Johanna 01.12.2014 19:49
johannaslinde@icloud.com
Sofie aalstad jansen 01.12.2014 20:40
sofie97jansen@gmail.com
Aldina Sistek 01.12.2014 20:46
Aldina Sistek

aldina.sistek@hotmail.com :)
Helle Hauknes 02.12.2014 10:41
hhelle@yahoo.no :-)
Maja Skjærvik 02.12.2014 12:56
majaskjervik@hotmail.com ❤️
Ingeborg brattland 02.12.2014 20:19
Ingeborg brattland:-)

Ingeborgbrattland@icloud.com
Kine Tverå 03.12.2014 22:04
kinetveraa@hotmail.no :-)
Solveig Haugjord 04.12.2014 14:59
solveig.l.h@hotmail.com
Martine 06.12.2014 15:28
martine23@live.no
bettina 06.12.2014 15:29
bettina_k@hotmail.com :)
Karoline 06.12.2014 15:55
karoline.amalie@hotmail.com
07.12.2014 15:44
marie_n@hotmail.com
07.12.2014 15:44
k45@live.no
07.12.2014 15:44
nora_n@outlook.com

Skriv en ny kommentar

Lilly Christina

    Kontakt

    lillychristina-@hotmail.com

Siste innlegg

INSTAGRAM

 

SUBSCRIBE

 
 
hits