30.11.2014

GIVEAWAY AVSLUTTET

14:40

AVSLUTTETAVSLUTTETAVSLUTTET


Hei og god frste sndag i advent!
I denne forbindelsen har jeg vrt s heldig f dele ut en premie hvor en av dere kan vinne en helt egendesignet personlig almanakk!En almanakk er helt perfekt for holde kontroll p planer, prver/tentamner og avtaler hele ret rundt! Som sagt kan man designe alt fra strrelse,forside og innhold selv s den blir akkurat slik du vil ha den.

(ikke mine bilder)

Alt dere trenger gjre er:
- Legge igjen en kommentar med navn og mailadresse i kommentarfeltet

- Dele innlegget ved trykke p liker-knappen nederst i innlegget og like facebook siden min HER

Dere finner ogs PersonligAlmanakk p instagram her, og p facebook her! Der kan dere blant annet se andres almanakker og f inspirasjon til deres egen! I tillegg kan man ogs legge dem til p snapchat(pers_almanakk) hvor de legger ut tilbud man ikke finner andre steder, lurt ikke sant?

VINNEREN TREKKES I SLUTTEN AV UKA

AVSLUTTETAVSLUTTETAVSLUTTET

33 kommentarer

Nora Thorseth 30.11.2014 15:07
noratjensen@hotmail.com <3
Kristine 30.11.2014 15:09
Kristine karsrud

Kristinealm@gmail.com
Olga Naumovich 30.11.2014 15:10
olga97@live.no xD
Julie michalsen 30.11.2014 17:08
julielundmichalsen@hotmail.com :D
30.11.2014 20:02
Julie eidesmo

Julieeidesmo@hotmail.com
Anny 30.11.2014 20:23
Anny Kyllingmo

anny.kylling@hotmail.com
Sanna Helle 30.11.2014 21:33
dc3_@hotmail.com ♥
Katrine Sivertsen 30.11.2014 21:43
Katrine Sivertsen

Katrines.s@hotmail.com
Kaia Svartvatn 30.11.2014 21:49
Kaia Svartvatn

Kaiasva@hotmail.com
Kristine 30.11.2014 22:54
Kristine Brrs

Kristine.brors@hotmail.com
01.12.2014 08:02
Vilde Rasmussen

Vilde_sjogard@hotmail.com
rikke michelle 01.12.2014 08:34
rikkevassbotn@me.com
Mathilde 01.12.2014 09:07
Mathilde Norberg-Schulz

Mathildenor@gmail.com
Martin 01.12.2014 10:46
marthe.kant@live.no
Tine Amanda 01.12.2014 10:50
tineamanda@hotmail.com :)
Ine marie ravn 01.12.2014 11:02
inemarie@live.com
Thea Reinfjell 01.12.2014 11:04
theajonette@hotmail.com :-D
Erica Myhre 01.12.2014 14:50
Erica.mikalsen@hotmail.com
Frida 01.12.2014 19:28
fridajg@hotmail.com
Johanna 01.12.2014 19:49
johannaslinde@icloud.com
Sofie aalstad jansen 01.12.2014 20:40
sofie97jansen@gmail.com
Aldina Sistek 01.12.2014 20:46
Aldina Sistek

aldina.sistek@hotmail.com :)
Helle Hauknes 02.12.2014 10:41
hhelle@yahoo.no :-)
Maja Skjrvik 02.12.2014 12:56
majaskjervik@hotmail.com ❤️
Ingeborg brattland 02.12.2014 20:19
Ingeborg brattland:-)

Ingeborgbrattland@icloud.com
Kine Tver 03.12.2014 22:04
kinetveraa@hotmail.no :-)
Solveig Haugjord 04.12.2014 14:59
solveig.l.h@hotmail.com
Martine 06.12.2014 15:28
martine23@live.no
bettina 06.12.2014 15:29
bettina_k@hotmail.com :)
Karoline 06.12.2014 15:55
karoline.amalie@hotmail.com
07.12.2014 15:44
marie_n@hotmail.com
07.12.2014 15:44
k45@live.no
07.12.2014 15:44
nora_n@outlook.com

Skriv en ny kommentar

Lilly Christina

    Kontakt

    lillychristina-@hotmail.com

Siste innlegg

INSTAGRAM

 

SUBSCRIBE

 
 
hits